Нови Заградени 1pcs Вештачки Лигњи Тешко Риболов Намамат Wobbler 12cm/20g 6 Боја на Располагање Октопод Чудак Мамка За Бас Штука 3D Очи
Новак - 24 %

Нови Заградени 1pcs Вештачки Лигњи Тешко Риболов Намамат Wobbler 12cm/20g 6 Боја на Располагање Октопод Чудак Мамка За Бас Штука

Достапно за нарачка
DEN 141.60
DEN 108.00
Достапност:

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Боја : 6color Должина : 12cm Тежина : 20g Нуркање Длабочина : 1.2-3.6 m Производ материјал : пластични Очи (очи) : 3 D очи Пакување : : Кутија Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

За производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
YB56
Тежина:
20g
Должина:
12cm
Куките:
1/0#
Нуркање длабочина:
1.2-3.6 M

Избор на клиент