AUTO.ПРО фолксваген 2009-2013 golf mk6 led taillights ФОЛКСВАГЕН голф 6 led опашка светилки автомобил стил голф 6 led задни светла led светло упатство
Новак - 12 %

AUTO.ПРО фолксваген 2009-2013 golf mk6 led taillights ФОЛКСВАГЕН голф 6 led опашка светилки автомобил стил голф 6 led задни светла

Достапно за нарачка
DEN 19608.00
DEN 17255.00
Достапност:


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
Производ : LED Taillights
големина : Оригинална големина 1-1
Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочница
паркинг светлина
употреба : plug and play
Количина : 1 Постави Целосна Парчиња
Гаранција : 12 месеци
Боја : Пушат или Црвени
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

За производот

Специјални Функции:
led задни светла
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2013,2012,2009,2010,2011
Материјал Тип:
ABS,ПММА,Стакло
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Фолксваген Модел:
Голф
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
5kg
Име На Модел:
TAILLIGHT-001
Година:
2009-2013
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место

Избор на клиент