2 предните Универзална столче опфаќа За geely сите модели emgrand EC7 EC8 автомобил додатоци авто налепници
Новак - 35 %

2 предните Универзална столче опфаќа За geely сите модели emgrand EC7 EC8 автомобил додатоци авто налепници

Достапно за нарачка
DEN 2687.52
DEN 1747.00
Достапност:


Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска.Сингапур. Ние се грижиме нашите клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.
За автомобил модел : Таа е погодна за 98% модели на автомобили.
За превозот :
1.Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди isvery многу важно за нас.Норвешка. Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас .Јапонија. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери.ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. Поради тоа што припаѓа на Универзална столче покрие, па на тоа не може да биде 100% погоден за вашиот автомобил, ако ви требаат Посебни столче маска, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви помогнат да се произведуваат . Ние разбираме вашата загриженост, и ќе се потрудиме да им понуди добро решение брзо да живеат до вашето задоволство. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа.Швајцарија. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација.Австрија. Тоа е нашиот живот, за да преживее. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или пост со следење на број. Ние не сме одговорни за било какви проблеми кои се предизвикани за време на превозот, како што се незгода, одложување или други прашања.ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари .
Ние можеме да произведуваат повеќето автомобил марка лого!
Како што се : Логото за "Фолксваген", Тојота,Мицубиши, Киа , "Опел", "Шкода", итн.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. За повратни информации :
Победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! 1.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
За столче опфаќа : Материјал : Сендвич материјал+свила Бруто Тежина : 1kgs/set. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За Нас :
За плаќање :
1. И ние не сме одговорни за Штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
За политика на Враќање :
1.Нов Зеланд. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време, и да забележите нас најпрво пред да остави негативни повратни информации или датотека било спор.

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
wenbinge
Специјални Функции:
меки и удобни
Материјал Тип:
Вистински Свила
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Објектот Ширина:
30cm
Mfg Серија Број:
Универзална
Објектот Висина:
15cm
сет парче:
>10
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Сендвич материјал+свила

Избор на клиент