FGGS-ETONWEAG Нови Мажите СТП Кожа Висок Квалитет Патна Крстот Тело Гласник Рамо Мода Обичните Прашка Пакет Градите Торба

FGGS-ETONWEAG Нови Мажите СТП Кожа Висок Квалитет Патна Крстот Тело Гласник Рамо Мода Обичните Прашка Пакет Градите Торба

Достапно за нарачка
DEN 527.52
Достапност:

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено
Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба
Материјали : СТП Кожа(Висок Квалитет)
Големина : 17cm(W)x5cm(D)x30cm(H)(6.7"*1.7"*11.8") прибл
Рамо, Рака : 115cm(45.3" ) прибл
Тежина : 256g прибл
Боја : Црна
Пакет Содржина : 1x Торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено
Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба
Материјали : СТП Кожа(Висок Квалитет)
Големина : 17cm(W)x5cm(D)x30cm(H)(6.7"*1.7"*11.8") прибл
Рамо, Рака : 115cm(45.3" ) прибл
Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено
Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба
Материјали : СТП Кожа(Висок Квалитет)
Големина : 17cm(W)x5cm(D)x30cm(H)(6.7"*1.7"*11.8") прибл
Рамо, Рака : 115cm(45.3" ) прибл
Тежина : 256g прибл
Боја : Кафена
Пакет Содржина : 1x Торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено
Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба
Материјали : СТП Кожа(Висок Квалитет)
Големина : 17cm(W)x5cm(D)x30cm(H)(6.7"*1.7"*11.8") прибл
Рамо, Рака : 115cm(45.3" ) прибл
Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено
Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба
Материјали : СТП Кожа(Висок Квалитет)
Големина : 17cm(W)x5cm(D)x30cm(H)(6.7"*1.7"*11.8") прибл
Рамо, Рака : 115cm(45.3" ) прибл
Тежина : 256g прибл
Боја : сина
Пакет Содржина : 1x Торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено
Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба
Материјали : СТП Кожа(Висок Квалитет)
Големина : 17cm(W)x5cm(D)x30cm(H)(6.7"*1.7"*11.8") прибл
Рамо, Рака : 115cm(45.3" ) прибл

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Бренд Име:
WOVELOT
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Размавта
Надворешноста:
Никој
Обвивка Материјал:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Избор на клиент