Toocene Шофершајбната wiper ножот за Мицубиши Grunder,Големина 22+18 (2004-2007) авто додатоци
Новак - 20 %

Toocene Шофершајбната wiper ножот за Мицубиши Grunder,Големина 22+18 (2004-2007) авто додатоци

Достапно за нарачка
DEN 815.52
DEN 652.00
Достапност:


Меѓународни wiper големина на :
За Мицубиши Grunder Од 2004 До 2007 Година 22"+18"
Возачот Големина : 22 inch
Патникот Големина : 18 инчи
Детали За Производот :
Инсталација метод :
Внимание :
1,за Да се избегне купување на погрешен стакло, Купувачите треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис пред ставање ред. Ако купувачи немам идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
3, Ако купувачи место погрешен ред за да бидат безгрижни за опис, ние не ќе реконструкција или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.
Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, Купувачи бидете сигурни дека за да се остави точна Адреса, ПОШТЕНСКИ Код, Телефонски Број (со Полно име на купувачи од Русија)
3, Ако купувачите не би можела да добие предмети во време на испорака или имаат проблем со предмети, ве молиме обидете се да контактирате со нас, прво, би сакал да ви одговори во рок од 24 часа во работни дена да го следи цел и решавање на проблеми за вас.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.

За производот

Grandis-Година:
2006,2004,2005,2007
Објектот Ширина:
2cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Тежина:
0.35kg
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
3inch
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC215
Мицубиши Модел:
Grandis
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Големина:
22+18
Потекло:
NingBo Кина
Автомобил Направи:
За GRUNDER

Избор на клиент