ѓердани приврзоци за сублимација ретро жените овален облик на ѓердан pendant за термички трансфер печатење diy празно A3513

ѓердани приврзоци за сублимација ретро жените овален облик на ѓердан pendant за термички трансфер печатење diy празно A3513

Достапно за нарачка
DEN 922.56
Достапност:


Нашата компанија обезбеди многу сублимација празно производи со Термички трансфер, како што се телефонски случаи ,keychains, прстени,ѓердани привезоци, шминка огледала, часовници, doorplate, фрижидер магнети, перници,-маици,куп,влечки,престилки, матс&влошки,чаши,mouse pad, торби/паричници итн, најдобра цена и подобар квалитет, ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас
1.вклучуваат фасети 2.вклучуваат синџир 3.incldue Двојно Страна Лента печатени површина : околу 30*40mm
имаме голем број на производи за сублимација,ако треба , ве молиме контактирајте со нас

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
39185585829
Стил:
Класичен

Избор на клиент