Бесплатен Превозот E46 седан или купе CCFL ангел очи комплет 131 и 146 mm прстени(2big прстени +2small прстени),CCFL автомобил очи за BMW E46
Новак - 7 %

Бесплатен Превозот E46 седан или купе CCFL ангел очи комплет 131 и 146 mm прстени(2big прстени +2small прстени),CCFL автомобил

Достапно за нарачка
DEN 1339.20
DEN 1246.00
Достапност:


Напомена : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил светлина модел пред да го купат
Опис :
- Супер Висока Моќност CCFL Ореол Комплет, Остро Видливи во двете Ден и Ноќ!
- Грешка-Слободен Интегрирани Делови, Нема Порака За Грешка, Без Компјутер Репрограмирање
Fitment :
Посебно се користи за BMW E46
1998-2005 E46 3-Серија седан/турнеја со ПРОЕКТОРИ
1998-2003 E46 3-Series coupe/cabrio со ПРОЕКТОРИ пред-facelift
Прстен Спецификација :
- 43000 MCD
- Консумираат Низок Напон
- Работа Темп -75 ~ +90 Степени Centigrade
- Шок Доказ
Нашите CCFL Ангел Очи Карактеристики :
- Директно Одговара, Лесна Инсталација
- Нема Сечење Жица, Без Модификација Е Потребно
- Остро Видлив Дури и во текот на Денот
- Квалитет Загарантирана, Точно Објект Како Што Е Опишано

Пакетот Вклучува :
-4 x CCFL Прстени
- 2 Инвертери
Двојно страна лента и други додатоци

За производот

боја:
Бела
Име На Модел:
E46
Бренд Име:
TiHome
Тип На Објект:
Ангел Очи

Избор на клиент