Mozhini Секси Мини Фустан модни жените лето облечи голема големина Секси Партија се Облекуваат дама Мода Ракави Секојдневен фустан плажа sundress
Новак - 45 %

Mozhini Секси Мини Фустан модни жените лето облечи голема големина Секси Партија се Облекуваат дама Мода Ракави Секојдневен фустан

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 766.00
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите, Половината S 84-88 66-70 М 88-92 70-74 L 92-96 74-78 XL 96-98 78-82 XXL 98-102 82-86
Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината S 33.1 - 34.6 26.0 - 27.6 М 34.6 - 36.2 27.6 - 29.1 L 36.2 - 37.8 29.1 - 30.7 XL 37.8 - 38.6 30.7 - 32.3 XXL 38.6 - 40.2 32.3 - 33.9

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
лето жените се облекуваат
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
mozhini
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Се облекуваат:
лето облечи
секси фустан:
жените се облекуваат
мода се облекуваат:
долг фустан
жените мода се облекуваат:
добар квалитет фустан

Избор на клиент