Висок квалитет на сјајот чипка ткаенина булчински/ кристал ткаенина за нигериската свадба фустани со камења во кралско сина боја 5yard

Висок квалитет на сјајот чипка ткаенина булчински/ кристал ткаенина за нигериската свадба фустани со камења во кралско сина боја

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
Достапност:

2017 нови рачно изработени три-димензионални chiffon помине цвет ткаенина, плоштад мрежа везови чипка вез за шиење ткаенина

За производот

Бренд Име:
ДИ ТИ SI
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Ширина:
130cm
Функција:
Абразија-Отпорен На
Материјал:
Полиестер / Памук
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Шема:
Извезена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Стил:
Крстот

Избор на клиент