За Хонда XL250 РЛ 1990 XL-X250 RD,ПОВТОРНО Јапонија 1983-1984 XL250 Р Baja Јапонија 1991 XR250 L 1991-1997 1998 1999 Мотоцикл на Филтерот за Масло
Новак - 13 %

За Хонда XL250 РЛ 1990 XL-X250 RD,ПОВТОРНО Јапонија 1983-1984 XL250 Р Baja Јапонија 1991 XR250 L 1991-1997 1998 1999 Мотоцикл

Достапно за нарачка
DEN 264.00
DEN 230.00
Достапност:

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.искрени честитки до сите купувачот.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 35mm
Надворешен Дијаметар : 50mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Хонда Мотори
250
AX1
CBX250 RSE 1983-1986
CBX250 РС 2000
CBR250 R/РА-Б,В,Г MC41 2011-2013
CRF250 L-D,E,F,G 2013-2016
CRF250 МЕНЕ,F 2014-2015
NX250 MD21/MD25 1988-1995
TLR250 1985-1987
XL250 РК,ТА Pro Link MD03 1982-1983
XL250 ПОВТОРНО,RF,RH (XLX) ND11 1984-1987
XL250 РЛ 1990
XL-X250 RD,РЕ (Јапонија) 1983-1984
XL250 Р Baja (Јапонија) 1991
XR250 Baja (Филтер за Воздух - Пена Само)
XR250 L 1991-1999
XR250 РК,ТА ME01 1982-1983
XR250 ПОВТОРНО,RF ME06 1984-1985
XR250 RG,RH (Филтер за Воздух - Пена Само) ME06 1986-1987
XR250 RJ,РК (Филтер за Воздух - Пена Само) ME06 1988-1989
XR250 R-L,M,N,P,R,S,T,V,W,X,Y,1,2,3,4 (Филтер за Воздух - Пена Само) 1990-2004
XR250 Супер (Филтер за Воздух - Пена Само) 1997-2004
300
CBR300 R/РА-E,F,G 2014-2016
CB300 F-F,G 2015-2016
350
XL350 RF,RG,RH ND03 1985-1987
XL-X350
XR350 RD,ПОВТОРНО,RF (Филтер за Воздух - Пена Само) 1983-1985
XR350 RG,RH 1986-1987
400
GB400 F,F2 (Јапонија)
GB400 H3 (Јапонија)
XR400 R-V,W,X,Y,1,2,3,4 (Филтер за Воздух - Пена Само) NE03 1996-2004
440
XR440 R/СМ-V,W,X,Y,1,2,3,4 (Филтер за Воздух - Пена Само) 1996-2004
500
GB500 TT,К Clubman 1989-1990
GB500
XBR500 F PC15 1985
XBR500 G,H PC15 1986-1988
XBR500 FG,FH (42 PS) 1985-1986
XBR500 FG,FH (27 PS) 1985-1986
XBR500 SJ,SH (44 PS) 1987-1988
XBR500 SJ,SH (27 PS) 1987-1988
XR500 RB,RC,RD,ПОВТОРНО,RF 1981-1985
600
XL600 Р PD03 1983-1987
XL600 LD,ЛЕ,LF 1983-1985
XL600 RD,ПОВТОРНО,RF 1983-1985
XL600 LM-F PD04 1985-1987
XL600 РМ-G PD04 1986-1988
XR600 RF,RG,RH (Филтер за Воздух - Пена Само) PE04 1985-1987
XR600 RJ,РК,РЛ,РМ,RN,RP (Филтер за Воздух - Пена Само) PE04 1985-1990
XR600 RR,РС,RT,RV,RW,RX,RY,Р-1,R-2 (Филтер за Воздух - Пена Само) 1994-2002
650
FMX650 RD12 2005-2007
FX650 Енергија RD09 1999-2002
NX650 J,K,L,M,N,P,Р Dominator RD02 1988-1994
NX650 S,T,V,W,X,Y Dominator RD08 1995-2000
NX650 1,2 Dominator 2001-2002
SLR650 V,W,X,Y Енергија RD09 1997-2000
XR650 R-Y,1,2,3,4,5,6,7 RE01 2000-2007
XR650 L (Филтер за Воздух - Пена Само) 1993-2016
Хонда Три Тркала
250
ATC250 ES Големи Црвени 1985-1987
350
ATC350 X 1985-1986
Хонда Четири Тркала
250
TRX250 1985-1987
TRX250 X Fourtrax 1986-1992
300
TRX300 (2 WD) 1988-2001
TRX300 ЕКС 1993-2002
TRX300 ЕКС Sportrax 2003
TRX300 ЕКС Sportrax 2004-2008
TRX300 ПРЕПРАТЕНА Fourtrax (4 WD) 1987-2001
TRX300 X-9, 2009 ГОДИНА
400
TRX400 X-9,A,B,C,D,E 2009-2014
700
TRX700 XX-8,9 2008-2011
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозот време не е загарантирана.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
3.5cm
Име На Модел:
За GFY112 = NK112 HF112
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
5.0cm
Објектот Должина:
5.0cm
боја:
Како на сликата покажа
За:
Мотор Мотор АТВ на Филтерот за Масло Филтри
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
XLX250 RD,РЕ (Јапонија) XLX 250 1983-1984
модел 01:
XL250 Р Baja (Јапонија) 1991
модел 02:
XL250 РЛ 1990 XR250 L 1991-1999
модел 03:
XR250 Baja (Филтер за Воздух - Пена Само)
Погоден за модели:
За GFY112 = NK112 HF112

Избор на клиент