JOYRESIDE Цитат што Може да се Направи Сите Нешто Ѕид Decal Винил Налепница Спортски Оркестарот Салата Изреки кошаркар Момчиња Соба Декорација A003
Новак - 20 %

JOYRESIDE Цитат што Може да се Направи Сите Нешто Ѕид Decal Винил Налепница Спортски Оркестарот Салата Изреки кошаркар Момчиња

Достапно за нарачка
DEN 427.20
DEN 342.00
Достапност:


S : 31 X57 CM
М : 42 X76 CM
L : 57 X103 CM
Ако изберете othe боја , можете да обрнете внимание на бојата во текот ќе се потврди нарачката , или да ни испратите порака откако ќе се плати . ако не ни кажете нешто, ние само ќе го испратам до тебе, исто како слика
Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме толку многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
Материјал : Еко-Пријателски Винил Налепници
Пакетот Вклучува : Високо Квалитетен Винил Ѕид Налепница x1,Трансфер Филм x1,Упатство x1
Применливи Сцени :
спалната соба дневна соба детска соба,Дом,Канцеларија,Хотел,Продавница,Кафе,итн. Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. Ние прифаќаме прилагодено нарачки. Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира.

За производот

боја:
822 Црна, 801 Бела, 807 Оган Црвена, 821 Теал, 815 Сина, 819 Зелена, 827 Сива, 834 Темно Црвена, Други Изберете Боја
Големина:
31X57CM, 42X75CM, 57X103CM
Тема:
Шема
Бренд Име:
JOYRESIDE
Стил:
Креативните
Класификација:
Кат Налепници,Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
a003
боја:
40 бои може да се изберат
Материјал:
Винил пвц
Употреба:
Било каква мазна место
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
капка-превозот:
прифатете

Избор на клиент