BOOMBLOCK задното Чекан Мултифункционален Поправка Алатки 8 во 1 За Ауди А4 А3 A6 C6 B7 Б8 Б5 П5 Седиште Леон Ibiza Шкода Fabia Yeti
Новак - 20 %

BOOMBLOCK задното Чекан Мултифункционален Поправка Алатки 8 во 1 За Ауди А4 А3 A6 C6 B7 Б8 Б5 П5 Седиште Леон Ibiza Шкода Fabia

Достапно за нарачка
DEN 719.04
DEN 575.00
Достапност:


Автомобил Стил 8 во 1 Мултифункционален Safty Чекан За Audi A3 A4 B6 Б8 B7 Б5 A6 C5 C6 П5 А5 Q7 TT А1 S3 S4 S5 S6 S8 Додатоци
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Со осум посебни шрафцигер, ќе се сретне со различни барања, достапни за итна употреба. Користете чекан да се пресече стаклото во случај на несреќа да избега. LED работи taillights, подобрување на ефикасноста на јавноста да се направи. LED светилка, издаде катастрофа сигнал кон надворешниот свет, исто така како алатка за општа намена. Предмет тип : мултифункционален безбедност чекан Материјал : пластични+метал Боја : црна+црвено Напојување : 2 x AAA батерии(не се вклучени) Функција : чекан, светлина, шрафцигер Пакетот вклучува : 1 x мулти-функционални чекан Белешки : Овој производ не е водоотпорен, избегне влага и вода упад. Се става на автомобилот лесно достапна локација, во случај да треба да се користат критичните неуспех. На долг рок, отстранете ги батериите кога не е во употреба за да се избегне батеријата изгние лачат релативно силна кисели материи, corroded батерија инсталирана пролет. Производ Фотографии :

За производот

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
3D
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
Б-AQC-001
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
Бренд Име:
BOOMBLOCK

Избор на клиент