2017 Топла Здравствени Повреда Мраз Вреќа Капа Прва Помош Болки во Мускулите Олеснување Спорт Болка Пакет 9 инчен
Новак - 6 %

2017 Топла Здравствени Повреда Мраз Вреќа Капа Прва Помош Болки во Мускулите Олеснување Спорт Болка Пакет 9 инчен

Достапно за нарачка
DEN 451.68
DEN 425.00
Достапност:


2017 Топла Здравствени Повреда Мраз Вреќа Капа Прва Помош Болки во Мускулите Олеснување Спорт Болка Пакет 9 инчен
Можете исто така да купите овој производ од овој линк :
Лесен за носење и употреба.
Мека торба форми себе околу повредени област за добар контакт.
Голем отворање на е течење-доказ и лесно да се пополни.
Совршен за прва помош и спорт-поврзани со повреди.
Тоа е, исто така, за да помогнат да се олесни болката и други непријатност, отстранете замор,и намалување на оток и сл.
Мраз Вреќа може да ви помогне :
Во склопот леснотија непријатност од мускули и болки во зглобовите
Брзо ослободување од оток и болна воспаление
Помогнат во ублажувањето на болката во мускулите и болка
Нема хаос третман поради истекување-доказ безбеден систем за заклучување
Донесе утеха за досадни главоболки и болки во мускулите
Пакетот вклучува :
1 x Спортски Повреди Мраз Вреќа

За производот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
680186
Бренд Име:
morefeel
лоцирајте:
Кина
боја:
како слик

Избор на клиент