Сите натпревар Бисер Стомак Бенд Стомак Синџири Женски еден-парче Облека Декорација Бела Еластична Фустан Половината Кристал жените Рака
Новак - 21 %

Сите натпревар Бисер Стомак Бенд Стомак Синџири Женски еден-парче Облека Декорација Бела Еластична Фустан Половината Кристал

Достапно за нарачка
DEN 357.60
DEN 283.00
Достапност:

Појас должина околу 75СМ, пролет јаже, секој може да се носат
за пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. faceback 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 2. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. За нас, и Ние се Yiwu E-Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит и други декорација. Ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет,бидејќи ние сме на накит производство фабриката. Ви посакувам имаат пријатно купување!

За производот

Бренд Име:
MIS JQYRIA
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
sjbelt1-20
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
рака тока материјал:
Легура
Моден Елемент:
обична, inlaying, лак, дијамант декорација, beaded, синџир
Материјал Технологија:
Сјајни
појас прстен број:
еден круг
ремен за околу рака тока стил:
кука

Избор на клиент