20cm Dragon Ball Z Синот Goku Супер Saiyan Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок
Новак - 28 %

20cm Dragon Ball Z Синот Goku Супер Saiyan Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
DEN 725.00
Достапност:


Производ Висина : Околу 20 CM
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

За производот

боја:
без мало кутија, со мало поле
Број На Модел На:
LH000054026P
Димензии:
20cm
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 3-годишна возраст да се игра
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Големина:
20cm

Избор на клиент