Фабриката Директно На Големо Топла Продажба Сјајна Неонски Розова Сатен Ткаенина
Новак - 5 %

Фабриката Директно На Големо Топла Продажба Сјајна Неонски Розова Сатен Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 566.40
DEN 538.00
Достапност:

Како можам да се избере бои, ако не постои таа боја број копчето ?
Постои боја картичка во детали описот на секој ткаенина за вас да се провери.Прифаќа Paypal, Кредитна картичка, Western Union, Alipay, итн 2.
Сатенски ткаенини опис
Модел Бр.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Гаранција и Гаранција 1. За Превозот 1.
Ако вашите квантитет над 100 метри, ве молиме истрага под линкот подолу :

ЧПП - ве Молиме да обрнете внимание пред да ред
1. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете "Други бои" копчето, и остави порака за која боја бројот што треба.Зошто ткаенина боја добивме има малку разлика од компјутер или телефон екран?
Почитувани, тоа е неизбежно, бидејќи нема камера може да донесе 100% реално боја колку што е сега. Боење фабрика
3.Можам да купите 1 метар, наместо на 1 многу?
Тоа е во ред ако треба само 1 метар.
Ако вашата адреса е remoted за DHL која сте ја одбрале, но не и далечински управувач за Fedex, тогаш ние ќе брод од Fedex. НАШИТЕ ТЕЛ : +86 - 158 5159 5466. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние исто така имаме голем магацин :
За Плаќање 1.Она што е должината на 1 многу? И она што е ширина?
Должината за 1 многу е 3 метри; за 2 многу, тоа е 6 метри; 3 многу, тоа е 9 метри, целото парче нема сечење. Истакна 1. Предиво ткаење
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате, ви благодариме.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работен ден, а ќе бидат доставени до вас во 5 - 35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.

За производот

Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
150cm
Тип:
Сатенски ткаенина
Бренд Име:
XFZSZQJFZP
Техника:
Ткаени
Функција:
Анти-Статички
Стил:
Сатенски
Nonwoven Техника:
Ткаени
ткаенина име:
Неонски розова сатен ткаенина
Ширина:
58/60
Тежина:
Approx 80 GSM
ПОВРШИНА:
Сјајна,мека и мазна
Постојаност на боја :
3-4 одделение
Technic :
Перат
Достапни Бои:
700 бои
Употреба:
Фустан,Поставата,Декорација
1 многу:
3 метри должина за целото парче
Изберете боја:
Ве молиме оставете порака за боја бројот што треба

Избор на клиент