Лето Кратки ракави Рамо V Вратот Нерегуларни Дното Полите Женски Т-маица Секојдневен Т Кошула Жените Кратко Sleeve Чудна Работа, T-Shirt
Новак - 33 %

Лето Кратки ракави Рамо V Вратот Нерегуларни Дното Полите Женски Т-маица Секојдневен Т Кошула Жените Кратко Sleeve Чудна Работа,

Достапно за нарачка
DEN 796.80
DEN 534.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Asstseries
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
WE2456
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Избор на клиент