(3 Стилови) Луксузни Кожа Случај За Samsung Галакси J5 2017 Случај прекривачот Паричникот Случај За Samsung J5 2017 Телефон Европската верзија
Новак - 24 %

(3 Стилови) Луксузни Кожа Случај За Samsung Галакси J5 2017 Случај прекривачот Паричникот Случај За Samsung J5 2017 Телефон Европската

Достапно за нарачка
DEN 155.04
DEN 118.00
Достапност:

Продажба на Точка>>> Meterial Висок квалитет СТП Кожа, го направите вашиот случај изгледа Fashion & прекрасни Моден Стил Службен & Луксузни Флип Книга Дизајн дајте му на вашиот телефон целосна заштита Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн. Заштита од гребење, прашина и влијанија. Најдобар квалитет, Најниска цена Предностите >>> Најдобро По-продажба на услуги, имаат било каков проблем во врска со производот ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде решение
Брзо се Подготви предмети во рок од 72 часа, Ако сакате повеќе , контактирајте со нас , ние ќе ви даде најдобра цена руски Пријатели се Обрне Внимание ве Молам
-Ве молиме пополнете примачот име и презиме во ред
-Инаку ние не сме одговорни за nondelivery предизвикана од недостаток на целосни информации
Attenion :
Бидејќи постојат 3 вида на случаи во оваа врска,па ве молиме да се избере вистинскиот стил ви се допаѓа !

За производот

Карактеристики:
паричникот стојат случај
дизајн:
Сјајни,Метален
Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
None
Компатибилен 1:
Случај за Samsung Галакси J5 2017
Компатибилен 2:
За Samsung Галакси J5 2017
Компатибилен 3:
Флип Стојат Паричникот Случај Coque За Samsung Галакси J5 2017
Компатибилен 4:
Покрие Случај За Samsung Галакси J5 2017
Функција:
Нечистотија-отпорни/заштита
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
Паричникот/Застане/Флип
Место:
Жен Шен

Избор на клиент