За Nokia Lumia 730 Случај Луксузни Флип Кожа Оригиналот Телефон Случај Filp Задниот Поклопец За Nokia Lumia 735 Обичен Случај Маска

За Nokia Lumia 730 Случај Луксузни Флип Кожа Оригиналот Телефон Случај Filp Задниот Поклопец За Nokia Lumia 735 Обичен Случај

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:

a : Карактеристики :
Материјал : Дрво Жито СТП Кожа+TPU Силикон
Дизајн : Флип Случај Кожа
Функција : Со Стојат Телефон Носителот
б : Почитувани Купувачи :
1,Ние сме професионални производител на мобилен телефон случаи
2,Ние производство на телефонот случај модел заврши
3,Ако се во нашата продавница можете да го најдете моделот треба
4 Можете да онлајн E-mail консалтинг нашата онлајн услуга на клиентите
5,јас сум сигурен услуги на клиентите може да ви помогне да го најдете она што ви треба модел
6,Нашата онлајн клиент сервис е 24 часа онлајн

За производот

Материјал:
За Nokia Lumia 730
Бренд Име:
Shantime
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
дизајн:
Апстракт,Спорт,Обична,Гроздобер,Бизнис
Компатибилен Бренд:
За Nokia Lumia 730/Nokia Lumia 735

Избор на клиент