Xuping Мода Накит Ѓердан Pendant За Жени, Девојки Нова Пристигнување Класичен Романтични Денот на Мајката Подароци S93-34034
Новак - 47 %

Xuping Мода Накит Ѓердан Pendant За Жени, Девојки Нова Пристигнување Класичен Романтични Денот на Мајката Подароци S93-34034

Достапно за нарачка
DEN 474.24
DEN 252.00
Достапност:


Главниот камен големина околу 5*7 mm. На pendant големина за 29*12 mm. Тежината на pendant е за 1.7 g.

За производот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Xuping Накит
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
34034
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Материјал:
Бакар
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Тежина:
Материјал:
Пол:
Жените
Тип:
Моден
Главниот камен:

Избор на клиент