Сончево Мода Девојки Фустан Lotus Leaf Ракав Цреша Везови Секојдневниот 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Големина 3-10
Новак - 48 %

Сончево Мода Девојки Фустан Lotus Leaf Ракав Цреша Везови Секојдневниот 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Големина

Достапно за нарачка
DEN 623.04
DEN 324.00
Достапност:


Уникатен дизајн доброто lotus leaf ракав девојки фустан со цреша вез на врвот декорација за вашиот малку девојки и големи девојки. Овој елегантен фустан е совршен за секојдневно носење, училишна униформа и партија се облекуваат. По големина значи возраст се движи за девојките, тие се за општи насоки само. За повеќето точни одговара, ви препорачуваме проверка на детални мерења на локации пред да купите.
Полиестер. Еластичен и удобно материјал Коленото должина. Машина перат,ниска собори сува Девојките се облекуваат големина 3-10 погоден за возраст од 3 до 10 години девојки. Ве молиме прочитајте детали големина мерење во Опис на Производот пред купување
Сончево Мода е бренд специјализиран на цвет девојки фустани, секојдневни девојки фустани, девојки фустани за танцување, формално девојки фустани, церемонија девојки фустани, партија девојки фустани, свадба девојки фустани, принцезата девојки фустани и деверуша девојки фустани. Ние исто така имаме посебен повод девојки фустани за Празници, Велигден, Божиќ, Роденденот Партија и со ноќта на Вештерките.
Големина На Табелата
Големина Биста Половината Должина 3 T слободни"/freecm слободни"/freecm 21.3"/54cm 4 слободни"/freecm слободни"/freecm 22.8"/58cm 5 слободен"/freecm слободни"/freecm 24.4"/62cm 6 free"/freecm слободни"/freecm 26.0"/66cm 7 слободни"/freecm слободни"/freecm 27.6"/70cm 8 слободен"/freecm слободни"/freecm 29.1"/74cm 10 слободни"/freecm слободни"/freecm 30.7"/78cm
Фотографии

За производот

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 10
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Сончево Мода
Број На Модел На:
CAST0KG21-P
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
девојки фустан деца деца девојка облека :
девојки фустан деца деца девојка облека фустани
девојки фустани деца деца облека:
девојки фустани деца деца девојка облека се облекуваат
Повод:
Свадбена Церемонија Партија на денот танцување празник роденден на Божиќ
2016 лето принцеза фустани:
2016 лето принцезата свадба партија церемонија фустани
Поставата:
100% Памук

Избор на клиент