Замена Светилки Сијалица За Optoma BL-FS220A СП.86S01GC01 EP770 TX770 DLP Проектор

Замена Светилки Сијалица За Optoma BL-FS220A СП.86S01GC01 EP770 TX770 DLP Проектор

Достапно за нарачка
DEN 3307.68
Достапност:

Опис 1.Сосема Нов replacment гола Сијалица,без домување,со висок квалитет,лесно да се инсталира.
2.пакување детали : светилка *1
3.количина попуст е достапен.
5.Ако модел што ви треба не е на листата,pls порака до нас,ние имаме повеќе од 1000 различни remotes и светилки и боја тркало во парк.
Превозот
1.Објектот ќе биде од кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Употреба:
Проектори,Осветлување
Безжична Комуникација:
IR

Избор на клиент