Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за Joyetech UNIMAX 25 Капацитет на Резервоар 5ml TFTA Atomizer

Оригинални vapesoon Замена Pyrex Стаклена Цевка за Joyetech UNIMAX 25 Капацитет на Резервоар 5ml TFTA Atomizer

Достапно за нарачка
DEN 132.00
Достапност:


Детална Слика

За производот

боја:
Јасно
Тип На Објект:
стаклена цевка
Компатибилен Модел:
Joyetech UNIMAX 25 Резервоарот
Број На Модел На:
UNIMAX 25 Стаклена Цевка
Бренд Име:
VapeSoon
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно
Дијаметар:
25mm
Капацитет:
5ML
Пакет:
Еден пакет со Безбедносен Код

Избор на клиент