ELOHYI Жените Студ Обетки Акрилна Боја Украсени Геометриски Смола Мода Гроздобер Круг Шупливи Нежни Обетки
Новак - 15 %

ELOHYI Жените Студ Обетки Акрилна Боја Украсени Геометриски Смола Мода Гроздобер Круг Шупливи Нежни Обетки

Достапно за нарачка
DEN 167.52
DEN 143.00
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER0095
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Бренд Име:
ELOHYI
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Материјал:
Ацетат
Костимот накит earring:
Крстот
Обетки:
обетки за жени
Студ Обетки:
Геометриски
Dropshipping:
студ обетки накит обетки
додатоци за накит:
Ткаенина Обетки

Избор на клиент