Нов Џеб Електронски Дигитални Скала 0.01 g * 40kg Виси Багаж Губење на Рамнотежа Steelyard Црна
Новак - 11 %

Нов Џеб Електронски Дигитални Скала 0.01 g * 40kg Виси Багаж Губење на Рамнотежа Steelyard Црна

Достапно за нарачка
DEN 168.96
DEN 150.00
Достапност:


Описи :
Една мала симпатична gadget за секојдневна употреба . Тоа обезбеди три единици на тежина : килограм,троја фунти и
троја унца . Како мала направа може да се вчита тежина до 40 килограми . Тоа е корисна алатка
секако дека може да се користи за сите околу себе во секојдневниот живот. Спецификации :
1. LCD Екранот.
2. Три единици на тежина вклучите опцијата : Кг/Lb/мл
3. Максимална тежина : 40 Kg/88 Lb/1410oz
4. На точноста : 10kg-40kg 10g/0.02 Lb/0.35 оз; 20g-10kg 5g/0.01 lb/0.175 оз
5. Automaticly заклучување во читања кога податоците се стабилни.
6. Телото се користи ABS инженеринг пластика, како главни материјали.
7. Нерѓосувачки челик виси кука.
8. Висока јачина компактен цврста рака на рака.
9. Напојување : 2 x 1.5 V AAA батерии (Батерии не се вклучени) 10. Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 x 40kg преносни електронски Скала

За производот

Бренд Име:
Inpelanyu
Номинална Оптоварување:
40kg
Тип:
Checkweigher
Напојување:
2 x AAA
Големина:
8 x 5 x 2 cm
Број На Модел На:
N0334
Дисплеј Тип:
Дигитални
Тип:
Домаќинство Скали
Скала Употреба:
Кујнски Ваги
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
ABS
Обликот:
правоаголник
Скала Тип:
Дигитални

Избор на клиент