Класична Црна Мажите Половината Торба Мобилен Телефон Случај Отворено Заштитни Случај за Nomu S30 S20 S10 Homtom HT20 Про HT16 HT17 Про ht37
Новак - 15 %

Класична Црна Мажите Половината Торба Мобилен Телефон Случај Отворено Заштитни Случај за Nomu S30 S20 S10 Homtom HT20 Про HT16

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 408.00
Достапност:

Топло Добредојде - Врвот Продавачот на Телефони Додатоци - - Добар По Продажба на Услуги - [ Вид Забелешка : ] 1. Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-18 : 00 Од понеделник До петок. 9 : 00-18 : 00 во сабота. 2. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 3. Ве молиме Пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 4 големини : 2 бои; црна, кафеава 4.7 инчен [14.5 * 7.8 cm] 5.1 инчен 【15 * 8cm】 5.5 инчен 【16.2 * 8.8 cm】 6.3 инчи [17 * 9.5 cm]

За производот

Материјал:
за Nomu S10, за Nomu S30, за Nomu S20, за Homtom HT20 Про, за Homtom HT16 Про, за Homtom HT16, за Homtom HT20, За Homtom ht37, за Homtom HT17 Про, за Homtom HT17
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Nomu

Избор на клиент