Барокот Гроздобер Кристал Corss Круна Свадба Цвет Headdress Луксузни Кристал Кралицата Кралот Круни Булчински Tiaras
Новак - 18 %

Барокот Гроздобер Кристал Corss Круна Свадба Цвет Headdress Луксузни Кристал Кралицата Кралот Круни Булчински Tiaras

Достапно за нарачка
DEN 923.52
DEN 757.00
Достапност:


Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас.
Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме!
Ако имате било questure ,не заборавајте да контактирате со нас !

За производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Предиво
Бренд Име:
poppetlove
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
189E
is_customized:
Yes
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
Ткаенини
боја:
Злато
Материјал:
бисер / Кристал
Вид:
Широк раб headband
is_customized:
yes
Употреба:
Костимот Декорација,Косата Додаток
Обликот:
како Слика
Место на Потекло:
cn
Тип:
Декоративни Цвеќиња &Headwear
погоден:
жена
Тежина:
60g

Избор на клиент