Ѕидот Налепници 1pcs Decal Ѕид Налепници Дома Декорација Авион Овошје Apple Icecream ПВЦ Позадина За Дневна Соба Или Кујна
Новак - 25 %

Ѕидот Налепници 1pcs Decal Ѕид Налепници Дома Декорација Авион Овошје Apple Icecream ПВЦ Позадина За Дневна Соба Или Кујна

Достапно за нарачка
DEN 299.04
DEN 224.00
Достапност:


Дома , за модерните луѓе е многу важен приватно место. Како да се облекуваат почетниот повеќе топло и стилски, се повеќе и повеќе луѓе потребите, и на ѕид налепници само за да се задоволи јавноста како услов, толку полна со индивидуалност насекаде! Улогата на ѕид налепници Ѕид налепници се дизајнирани и направени готови обрасци на налепници налепници, само рацете на ѕид, стакло или плочки може да биде. Со целокупниот стил на декорација, како и на сопственикот лични темперамент, истакнување на сопственикот живот интерес, така што дома да и даде нов живот, но, исто така, ќе доведе до нов дом декорација тренд. Производ Големина : Approx60*45см
Mos т на фотографии, направени на физичко, поради лични разбирање на боја и прикажување на боја разлики и други причини, не може да биде одредена боја со вистински производ, боја преовладуваат во вид
Купувачот Забелешка

За производот

Големина:
Medium
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,Тоалет Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници
Бренд Име:
ZUCZUG
Стил:
Цртан филм
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ѕидот налепница цитати
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Материјал:
винил, пвц
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Содржина:
Се применува за различни ѕид, плочка налепници
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Карактеристики:
Отстранлив, Трајни, Притисок Отпор
Големина:
as the pictures show
Припаѓаат на:
ѕидот оркестарот
Важат за:
соба декорација
користење со:
Дома декорација додатоци

Избор на клиент