Санда Жените Мода Обичните Види 30M Водоотпорен Луксузен Бренд Кварц Женски Часовници Подарок Часовник Дами Златен Фустан рачен часовник Жени
Новак - 48 %

Санда Жените Мода Обичните Види 30M Водоотпорен Луксузен Бренд Кварц Женски Часовници Подарок Часовник Дами Златен Фустан рачен

Достапно за нарачка
DEN 922.08
DEN 480.00
Достапност:


, Componets се Вклучени : -1 x Оригинални САНДА Watch -Ако ви треба кутија,

За производот

Бренд Име:
Санда
Пол:
Жените
Стил:
едноставна
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Шок Отпорни,Отпорни На Вода
Dial Дијаметар:
36mm
Број На Модел На:
196p
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
16mm
Случај Дебелина:
7mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
види за жена стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис
женска часовници :
женска Часовници Врвот Бренд Луксуз,часовници мажите луксузен бренд
Движење:
јапонија movt кварц види
оригиналниот:
Купи Директно од Кина
види зглоб:
види за девојка,златен женски види
relogio feminino:
relogio feminino dourado
reloj mujer:
relojes mujer marca де lujo 2017
часовникот жена:
uhren damen,orologi дона
bayan kol saati:
hodinky жени
zegarki damskie:
horloges vrouwen

Избор на клиент