100pc/многу 4mm/6mm/7mm Strass Кристал Камен Со Ноктот Златни Сребрени База За Шиење Свадба се Облекуваат Украсете на Коса и Накит Одлуки
Новак - 20 %

100pc/многу 4mm/6mm/7mm Strass Кристал Камен Со Ноктот Златни Сребрени База За Шиење Свадба се Облекуваат Украсете на Коса и

Достапно за нарачка
DEN 129.60
DEN 104.00
Достапност:

Превозот : во САД : >5 epacket, ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Русија : >5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Шпанија : >5 Ali Express Стандард Превозот, ≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Correos Економијата на велика БРИТАНИЈА : ≤5 Кралската Пошта Економија,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail да Франција,холандија,чиле : >5 Ali Express Стандард Превозот,≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Украина : ≤5 Ali Express Saver Превозот,>5 epacket да Белорусија : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail други земји : ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail друго има вкупно 36 земји може да изберат epacket
Strass Кристал Камен Со Ноктот Златни Сребрени База За Шиење Свадба Се Облекуваат Украсете На Коса И Накит Одлуки
Пакување : 100pieces/многу
Боја : златна и сребрена основа,јасно кристал
Големина : кол 4mm/6mm/7mm
Дупка : со дупка за шиење
готови производи ефект :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
55g/lot
Бренд Име:
holiian
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
FM-0278
Материјал:
Стакло
Материјали:
кристал strass со метални ноктот
Пакување:
100PCS/МНОГУ
Големина:
4mm/6mm/7mm
боја:
камен јасна боја,метална ноктот имаат позлатен сребрен и златен позлатен бои
Користат за:
да се шие на невестата, свадба се облекуваат облека декорација материјали
Повеќе За Користење:
занает подарок одлуки, невеста, свадба коса, накит headpiece украс снабдување
Повеќе useing:
исклучителна delicately ракотворби уметност изработка на наоди
квалитет:
добро сјајна кристал од кина, yiwu пазар
дупка:
со дупка,може да шиење

Избор на клиент