JEXXI 2 Парчиња Булчински Поставува Двојно Прстени За жените ААА CZ 925 Фунта Сребрена Свадба Прстен Поставите Anillos Mujer Bijoux Bagues Femme
Новак - 39 %

JEXXI 2 Парчиња Булчински Поставува Двојно Прстени За жените ААА CZ 925 Фунта Сребрена Свадба Прстен Поставите Anillos Mujer

Достапно за нарачка
DEN 354.24
DEN 216.00
Достапност:


925 Sterling Silver Прстени Накит
Големина : 7-8-9
Состојба : 100% Сосема Нов

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Сребрени Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден прстени накит
Компатибилност:
Никој
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Е Прилагодена:
Yes

Избор на клиент