MQCHUN 2018 Музички Бенд GnR Guns N Roses Ѓердан Кул Фанови Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит-30
Новак - 32 %

MQCHUN 2018 Музички Бенд GnR Guns N Roses Ѓердан Кул Фанови Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит-30

Достапно за нарачка
DEN 123.36
DEN 84.00
Достапност:


MQCHUN 2018 Музички Бенд Gn R Guns N Roses " Ѓердан Кул Фанови Pendant Мода линк синџир Ѓердани Пријателство Подарок Накит-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 5.3*3.9 cm Тежина : 39.3 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
cy
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
5.3*3.9 cm
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
guns n roses
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Guns N Roses Ѓердани
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок
Големина:
5.3*3.9cm
Тежина:
39.3g
Побрзо Express:
На Amout До 150USD Преку DHL/EMS/Федекс/UPS-от.....

Избор на клиент