sanyo 9cm 109P0924MH4L1 9225 24v 0.11 на вентилаторот за ладење
Новак - 15 %

sanyo 9cm 109P0924MH4L1 9225 24v 0.11 на вентилаторот за ладење

Достапно за нарачка
DEN 864.00
DEN 734.00
Достапност:


109 P0924 MH4 L1
92*92*25mm
24v 0.11 на

За производот

Бренд Име:
SANYO
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
109P0924MH4L1
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Фан Големина:
92x92x25mm
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Објектот:
109P0924MH4L1

Избор на клиент