ROLECOS МИЛА во FRANXX Аниме Cosplay ICHIGO Костим MIKU Cosplay KOKORO Бренд Жените Костим Целосна Поставува Со Чорапи
Новак - 44 %

ROLECOS МИЛА во FRANXX Аниме Cosplay ICHIGO Костим MIKU Cosplay KOKORO Бренд Жените Костим Целосна Поставува Со Чорапи

Достапно за нарачка
DEN 5760.00
DEN 3226.00
Достапност:


ROLECOS МИЛА во FRANXX Аниме Cosplay ICHIGO Костим MIKU Cosplay KOKORO Бренд Жените Костим Целосна Поставува Тип : Зимски 2018 Нова Аниме Извор : МИЛА во FRANXX
Карактер : 02 Вклучува : Фустан + Чорапи
Rolecos е професионална костими бренд во светот,ние се најде фабрика од 2001 година,кој се наоѓа во Yiwu град на Провинцијата Жеџијанг,Кина .
Ние главни производи : Cosplay /Ретро Стил/ноќта на Вештерките/Божиќ Носии ,и др .
Благодарение на Супер Квалитетно, Стабилно Снабдување, Разумна Цена, и Доволно Испорака, нашите производи се ужива висок углед во повеќе од 30 земји и региони, како што се Европа, САД, Јужна Америка, Кореја, и во Африка.
Сите производи се директно доставуваат до потрошувачите во целиот свет .
Ние исто така добредојдени ОЕМ и ODM наредби. Ако имате слики или примероци, можете да ги испратите до нас. Ние ќе производство на производи според вашите спецификации и барања.
Ние сме во потрага напред за вашата соработка .
Најчесто поставувани прашања
П : Како да се справи доколку големината не е погоден ?
A : Прво, ве молиме контактирајте со нас ,ние се обезбеди враќање и замена услуга на стоки, ние гарантираме за да бидат задоволни од вас.
П : Како да се врати или размена?
А : ве Молиме да ги испратите назад,ние ќе испрати рок од 3 дена кога ќе се врати пратката.Ние ќе ви испратиме нова следење не за испраќање објекти .На враќање превозот задолжен е за сметка на купувачот .
П : Што треба да направам ако имате проблеми со квалитетот ?
А : ве Молиме контактирајте со нас и да ни испратите слика за предмети по што comfirmed,Ако неговата нашата одговорност,ние ќе им даде на вашиот particial наплата како компензација . Целосна наплата на располагање онолку долго колку што парцела е вратено
П : Зошто јас треба да плаќаат дополнителни сопствени даночни за мојот предмети?
A : На одредени околности, некои земјата може да изврши наплата на сопствени даноци за купување од други земји. ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачот треба да биде одговорен за Сопствени Данок на неговата земја.Ние се обидуваме се потрудиме да ви помогне да се избегне данок ,но не се одговорни за тоа ,ви благодариме за разбирањето . П : Кога ќе можам да добијам мојот предмети?
О : За да го прилагоди за производот, обработка на време за 7-15 дена, додека нормална големина може да се испрати во рамките 1-3 дена по заврши на плаќање . Како и за транспорт на времето,Тоа ќе ве чини 4-7 дена преку експрес испорака . Кина Пост потреби за 15-35 дена (Во прилог на Бразил, Русија, Чиле, Колумбија и далечински земји).
Повратни информации
Почитувани купувачот ,кога сте примиле цел :
1.Ако ви се допаѓа нив , ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда позитивни повратни информации !!
2.Ако не сте задоволни со нив , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,и немојте да се отвори спорот .Ние ќе се решаваат прашања, ве молиме да ни даде можност да ви послужи, да ви даде добар купат искуство .

За производот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
МИЛА во FRANX
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ROLECOS
Број На Модел На:
CC4009B1-XL
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Чорапи
Знаци:
МИЛА во FRANXX
Одделот За Името:
Возрасни
Грижа Инструкции:
Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без кајгана
Тип:
Зимски 2018 Нова Аниме

Избор на клиент