luodoll Bjd кукла sd кукла 6 поени женско бебе Ravi 1/6 заеднички кукла кукла (вклучуваат шминка и очи)
Новак - 33 %

luodoll Bjd кукла sd кукла 6 поени женско бебе Ravi 1/6 заеднички кукла кукла (вклучуваат шминка и очи)

Достапно за нарачка
DEN 2784.00
DEN 1865.00
Достапност:

Почитувани купувачот * Ние само го продаде голи кукла, ги опфаќа : глава, бојд, Акрилик очи (Случаен Боја) и очите кал, ги бруклин(чистење на сунѓерот). Пакет не ги вклучуваат перика и секоја друга облека. * Ова е про-цел рачно изработени кукла , па ве молиме да бидете трпеливи да чекаат дека тоа трае 5-10 работен ден да биде предаден. (исклучи викенд и кинески традиционален празник) * може да Има мала разлика во боја или детали на вистински кукли на фотографија, која во зависност од гледачот се следи состојбата. ви благодариме за вашето разбирање. вистински кукли на фотографија, која во зависност од гледачот се следи состојбата. ви благодариме за вашето разбирање. (Внимание : не вклучува облека и обувки,не вклучува перики и чевли) Треба телото шминка ве молиме да се купи овој линк. Ви благодариме d oll димензии : Висина : 26 CM Главата обемот : 16.5 CM Рамо Ширина : 5.5 CM Бедрото : 6.5 СМ Нога должина : 12 CM Рака должина : 9 CM Биста : 11.5 CM Колковите : 13.5 CM Нога должина : 3.5 СМ

За производот

боја:
не make up, make up
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
diy играчка
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Делови Од Телото
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Етнички
Број На Модел На:
02
Тип:
Моден Кукла
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Материјал:
Смола
Бренд Име:
FANTANSY АНГЕЛ
Предупредување:
Голи кукла!
Димензии:
27
Возраст Опсег:
> 3 години

Избор на клиент