Плоштад алуминиум столб светла, отворено пејзаж градина светла, водоотпорен огради околу светла
Новак - 35 %

Плоштад алуминиум столб светла, отворено пејзаж градина светла, водоотпорен огради околу светла

Достапно за нарачка
DEN 2497.92
DEN 1624.00
Достапност:


За производот

Wattage:
Without light source
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,CCC
Карактеристики:
Модерната стигма светла
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Алуминиум Печење
Извор На Светлина:
LED
Број На Модел На:
GY-5003
База Тип:
E27
Бренд Име:
wecus
Diffuser:
Поликарбонат
Заштита Ниво:
IP54
Е dimmable:
No
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No

Избор на клиент