Висок Квалитет За да ЛЕТААТ, Летаат IQ4516 Octa Торнадо Тенок Замена на Батеријата Делови

Висок Квалитет За да ЛЕТААТ, Летаат IQ4516 Octa Торнадо Тенок Замена на Батеријата Делови

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:

Сите батерии имаат во парк, може да бидат сигурни дека на купување на овој производ Продавница url : aliexpress.com/store/2943121

За производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Оригинал или Не:
оригиналниот
Бренд Име:
UVR
Квалитетот сертификација:
CE
Број На Модел На:
IQ4516

Избор на клиент