2017 Нова Мода Африкански солидна headwrap и шамија, мека Африкански Headtie, Африкански turban, Жените Додатоци, женска Облека
Новак - 50 %

2017 Нова Мода Африкански солидна headwrap и шамија, мека Африкански Headtie, Африкански turban, Жените Додатоци, женска Облека

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 1320.00
Достапност:


Добредојдовте на Queensy Ltd.,Ко.
Бесплатен превозот Африкански Сомот turban жените главата вратоврска ткаенина
Оваа точка е на залиха и се подготвени да брод
Состојба : нова
Големина : 72"*22"
Материјал : Кадифе turban
Превозот време : 4-15 дена
Дизајн : Африкански дизајн
Queesy производство на производи
Прифаќаме само Кредитна картичка, Western union, Банкарски трансфер, Paypal, Money Gram.
Времето за испорака зависи од земјата и да ги Изразат, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС прво ако НЕ
НЕ добиете пакет.Ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро, НЕ прават било какви
штета за клиентите!
Ние гарантираме за млади луѓе нула ризик купување искуство тука Ако производот има каков било квалитет проблем,ве молиме
контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектот.ние нудиме Бесплатна Замена на Целосна Наплата за вас.
Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас. Тоа ни помогне да се подобри нашите клиенти
услуга. Контактирајте со нас да го реши ова Прашање пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Вашиот
среќата на шопинг е наше задоволство.

За производот

Тип:
Velveteen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
QUEENCY
Материјал:
100% Памук
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Ширина:
72*22
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
No
Функција:
Еко-Пријателски
боја:
Како што е прикажано
Тип На Производ:
Сомот turban
Африкански turban:
sequins turban
Употреба:
headtie/шамија/turban
Тежина:
0.2kg
превозот дена:
за 7-15 дена(од Dhl,Fedex)
Ширина:
72*22
Состојба:
Сосема нов и unworn
useage Повод:
Свадба Партија шамија торба чевли итн
Снабдување Тип:
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог

Избор на клиент