260M/тркалаат 1mm Цвест Чевли Repair Threads Кожа Алатки Жица Единствена Нишка Цвест Чевли за Поправка DIY рачно изработени од Кожа Шиење Додатоци

260M/тркалаат 1mm Цвест Чевли Repair Threads Кожа Алатки Жица Единствена Нишка Цвест Чевли за Поправка DIY рачно изработени од

Достапно за нарачка
DEN 454.56
Достапност:


260 M/тркалаат 1mm Цвест Чевли Repair Threads Кожа Алатки Жица Единствена Нишка Цвест Чевли за Поправка DIY рачно изработени од Кожа Шиење Додатоци

За производот

боја:
A01, A02, A04, A05, A06, A07, A08, A09, A10, A11, A12, A14, A15, A16, A17, A18, A19, A20, A21, A22, A23
Тип:
конец за шиење
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
кожа за шиење
Статија број:
A01-A23

Избор на клиент