VStarcam Затворен HD WiFi Видео Надзор и Мониторинг за Безбедност на Безжични IP Камера со двонасочна Аудио IR Ноќ Визија Пан Навалите
Новак - 39 %

VStarcam Затворен HD WiFi Видео Надзор и Мониторинг за Безбедност на Безжични IP Камера со двонасочна Аудио IR Ноќ Визија Пан

Достапно за нарачка
DEN 2976.00
DEN 1815.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note : C7824 WIP и C24 S Има 2 верзии на изглед
Испорака по случаен избор(И 2 верзии имаат sd-картичка)

За производот

Сензор Големина:
720P, 1080P
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Напојување(V):
110-220v
IR Растојание(м):
10m
Број На Модел На:
C29,C29S
Сензор:
CMOS
Бренд Име:
Vstarcam
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Видео Формат На Компресија:
MJPEG,H. 264
is_customized:
Yes
Поддржани Мобилни Системи:
Android,iOS
Агол На Гледање (Степен):
85°
Технологија:
Пан / Навалување / Зум
Стил:
Куполата На Камерата
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
боја:
Бела
Леќа (mm):
4mm
Потрошувачка На Енергија(W):
3.5 W
Напојување:
Нормално
Висока Дефиниција:
960P HD
Ѕидот Заградата:
Таванот
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Тип:
ip камера
Инсталација:
Таванот
Специјални Функции:
Ноќ визија

Избор на клиент