Умре Види Алатки Задниот Капак за да се Види Поправка Алатка за Полнење Кварц Часовник Поправка Случај Presser со 12pcs Види го Поставите horloge gereedschap
Новак - 25 %

Умре Види Алатки Задниот Капак за да се Види Поправка Алатка за Полнење Кварц Часовник Поправка Случај Presser со 12pcs Види

Достапно за нарачка
DEN 1097.28
DEN 823.00
Достапност:


Карактеристики :
Објектот е добра алатка за поправка се види.
Секоја продавница за накит треба да имате.
Спецификации :
Главен Материјал : Железо
Умира Материјал : ABS пластика
Пол Должина : Околу 18cm/7.09"
Висина : Околу 19cm/7.48"
Тежина : Околу 600g
Инструкции :
1. Изберете умре кој е поголем од се види кристал и инсталирај го на завртката-приклучок на под клешти.
2. Изберете други умре која е помала од задниот поклопец и инсталирај го на завртката-приклучок до клешти.
3. Стави се види кристал adown на под умре и го стави на задниот поклопец на соодветна позиција.
4. Нежно притиснете надолу.
5. Ставање на платно под види кристал ќе ги види кристал.
1 X Види Назад Поблиску
12 X Умира
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Материјал:
Железо
Бренд Име:
JOCESTYLE
Објектот Ширина:
0inch
Тип:
Алатки
Објектот Должина:
18inch
Објектот Висина:
19inch
Објектот Тежина:
600g
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
FEB221703
Функција:
Види Назад Поблиску
Објектот:
horloge gereedschap
Функција:
види батерија промена колекции
Тип:
Види Поправка Алатки

Избор на клиент