GSPSCN LCD екран 4.3 Автомобил Rearview Огледало Следи + Бекап Rear View Camera CCD Видео 12LED Ноќ Визија Обратен Паркинг Помош
Новак - 18 %

GSPSCN LCD екран 4.3 Автомобил Rearview Огледало Следи + Бекап Rear View Camera CCD Видео 12LED Ноќ Визија Обратен Паркинг Помош

Достапно за нарачка
DEN 1468.80
DEN 1204.00
Достапност:


Огледало следи Преглед :
GSPSCN мониторот делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен.
Па може да се клип во текот на вашата оригинална огледало, а задните го видите слика ќе се појави на екранот автоматски кога обратен автомобил.значи, ова е мулти функција огледало монитор.
Елиминирање На Слепи Дамки
Помош можете да го видите слепи точки каде што вашите очи не може да се постигне,навистина многу корисно кога ќе паркинг или се вози спедитор.
Супер Ноќ Визија
Вграден-во 12 Led светла,automatcially се пали кога тоа се открие темно средина,кои ефикасно да ви помогне парк дури и во текот на ноќта.
Спецификација :
4.3" TFT LCD Монитор
-Тип : 4.3 инчен LCD монитор
-Резолуција : 800x480
-Ултра-ниска потрошувачка на енергија, за да се спречи преку топлина
-2 Видео сигнал текст : AV1/AV2,AV2 поддршка обратен приоритет
-Се прикажат црно кога нема видео сигнал на текст
-Формат на сигнал : NTSC/PAL
-Големина на екранот : 16 : 9/4 : 3
-Номинална Напон : DC 12 V
Копија Камера :
-Image sensor : CMOS PC7080 (Надградба)
-12 Led светла (Надградба)
-Визија Degeree : 170° (Надградба)
-Водоотпорен одделение : IP69 (Надградба)
-Со растојание референца означување на екранот
-Напојување : DC 12 V
-Ефективни Пиксели : 648 X488pixels
-Формат на сигнал : NTSC
-S/N Радио : подобро од 48db
-Резолуција : 420 TV линија
Пакет содржина :
1 x 4.3 инчен TFT LCD Монитор;
1 x Камера;
2 x Моќ Кабел (1 M/4.5 FT);
1 x Видео Кабел (6 M/18 FT);
1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме чесни и одговорни. Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи, брз и лесен товар, совршен по-продажбата на услугата, било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики, pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика. Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати. Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас, ако сакате да го нарачате на голема количина, pls пратете e-mail на нас, ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница, изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет". Ние ќе испрати Мал Подарок кога редоследот е повеќе од $100. Превозот : 1.Ако цел amout повеќе од $5 ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ние ќе ја испрати преку DHL,EMS,UPS-от или некој друг од вашиот choise за бесплатен превозот, кој ќе пристигне во рок од 7-12 работни дена. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако се satified со нашите производи, и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Tks за вашата поддршка!

За производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Материјал Тип:
Пластични
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
ЛЕТААТ-084
Објектот Големина:
4.3
Големина На Дисплеј:
4.3
Објектот Тежина:
800g
Бренд Име:
GSPSCN
Резолуција:
800x480
Екранот:
LCD
Видео syste:
PAL/NTSC компатибилен
Големина На Дисплеј:
4.3
број:
ЛЕТААТ-084
Влезна Моќност:
12v

Избор на клиент