За BMW E46 E90 E36 F30 Задните Трупот Надворешност Додатоци ABS Црна Пластика Писмо 3 Серија 316d 318d 320d Автомобил Декорација Налепница

За BMW E46 E90 E36 F30 Задните Трупот Надворешност Додатоци ABS Црна Пластика Писмо 3 Серија 316d 318d 320d Автомобил Декорација

Достапно за нарачка
DEN 719.52
Достапност:


Карактеристики : ·Име на Производ : за BMW Задните Трупот Писма Налепници со 3 M Лепак ·Материјал : Одличен Квалитет ABS Пластика со 3 M Лепак, Силна Stickup, Не е Лесно да се Откажат.
·Луксузни : Заменете го Оригиналниот Стариот Задните Налепница, Направете ја Вашата Прекрасна Автомобил Повеќе Прекрасни и Луксузни.
·Како да го Користите : ве Молиме Исчистете го Автомобилот пред да се Држат, не се Движат по Паста, не на Перење на Вашиот Автомобил во рок од Два Дена. ·Посветеност : Обезбеди Замена Бесплатно во рок од 90 дена

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
0.79inch
Модел:
Други
Објектот Висина:
0.1inch
Објектот Дијаметар:
1.57inch
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
за bmw e46
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Објектот Должина:
1.57inch
Пакување:
Не Се Пакувани
боја:
Црна
Монтажа Позиција:
автомобил задните трупот
Материјал:
ABS Пластика
Примена 1:
за BMW
апликацијата 2:
За BMW F30
Апликација 3:
ЗА BMW F31
Апликацијата 5:
За BMW E36
Апликацијата 6:
за bmw e46
Апликацијата 7:
За BMW E90
Примена:
Надворешност Додатоци

Избор на клиент