Плоштад месо тело 4 Слотови Вртливи Електрични чекан Вежба Малку 16*150/200/250/350mm Ѕид цемент-бетонска конструкција вежба малку
Новак - 0 %

Плоштад месо тело 4 Слотови Вртливи Електрични чекан Вежба Малку 16*150/200/250/350mm Ѕид цемент-бетонска конструкција вежба

Достапно за нарачка
DEN 266.40
DEN 266.00
Достапност:


За производот

боја:
16x150mm, 16x200mm, 16x250mm, 16x350mm
Број На Модел На:
16*150/200/250/350mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Облицовка

Избор на клиент