Компатибилен Проектор светилка ACER ЕЗ.JD700.001/P1120/P1220/P1320W/P1320H/X1320WH/P1120H/P1220H
Новак - 5 %

Компатибилен Проектор светилка ACER ЕЗ.JD700.001/P1120/P1220/P1320W/P1320H/X1320WH/P1120H/P1220H

Достапно за нарачка
DEN 2837.76
DEN 2696.00
Достапност:


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
OPTOMA DS550, DX550, TS551, TX551
ACER P1120, P1220, P1320 W,P1320 H, X1320 WH, P1120 H, P1220 H
VIEWSONIC PJD5123,PJD5133,PJD5223,PJD5233,PJD5353,PJD5523 W,Pro6200,VS13868,VS14112,VS14114,VS13870,VS13869,VS14116
INFOCUS IN112, IN114, IN116,IN114 ST,IN110 A
Дел Број : BL-FP180 F, ЕК.JD700.001, RLC-072, SP-ЛАМБА-069 Wattage : 200 W Светилка Живот : 3000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

За производот

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
ЕК.JD700.001

Избор на клиент