Нано влакна антибактериски сребрени ткаенина

Нано влакна антибактериски сребрени ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 907.20
Достапност:

100% Сребрени Влакна Обложена(mesh ткаенини)
Производ Бр. : YSILVER30#
Состав : 100% Сребрени Влакна Обложена(mesh ткаенини) транспарентност ткаенина
Ширина : 150 CM
Боја : сребро сива
Функција : заштита од Радијација
Се користи за : комарец нето / прозорец скрининг
Грижа:
Машина мие со ладна вода(под 30 centi-степен)
Не железо
Без хемиски хемиско чистење
ВНИМАНИЕ : БИДЕЈЌИ ОВОЈ ПРОИЗВОД НАПРАВЕН ОД СТРАНА НА ОКЦЕТО ТКАЕНИНА,ПА НЕ МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА СИТЕ СИГНАЛ,САМО МОЖЕ ДА ГО БЛОКИРА ДЕЛОВИ НА СИГНАЛОТ.
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

За производот

Бренд Име:
БЛОК EMF
Шема:
Обложени
Велур Ткаенина Тип:
no
Ширина:
150cm
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Стил:
Plaid
Nonwoven Техника:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Плетени Тип:
Ткаени
Број На Производ:
YSILVER30#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
32g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
користат за:
комарец нето / прозорец скрининг

Избор на клиент