Medyla Мажите Најлон Појас Слободно рака Студент Отворено Спортски висок квалитет mens шарени воена половината појас Ceinture Femme
Новак - 51 %

Medyla Мажите Најлон Појас Слободно рака Студент Отворено Спортски висок квалитет mens шарени воена половината појас Ceinture

Достапно за нарачка
DEN 757.44
DEN 371.00
Достапност:


За производот

Појас Должина:
110cm, 125cm
Бренд Име:
medyla
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
Ткаенини,Плетени,Платно
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Тока Ширина:
5.5 cm
Тока Должина:
7cm
Појас Ширина:
3.8 cm
Број На Модел На:
bz1604
Тип На Објект:
Појаси
рака тока материјал:
Легура
Моден Елемент:
Обична
појас прстен број:
еден круг
рака тока елемент:
круг тока
ремен за околу рака тока стил:
pin тока
Материјал Технологија:
Сјајни

Избор на клиент