Нож Острилка 220v Мултифункционален Професионални Нож Острилка 20w Нож Острат Машина 14 x 8.7 x6.5 cm Landsky Острилка
Новак - 30 %

Нож Острилка 220v Мултифункционален Професионални Нож Острилка 20w Нож Острат Машина 14 x 8.7 x6.5 cm Landsky Острилка

Достапно за нарачка
DEN 1151.52
DEN 806.00
Достапност:

Нож Острилка 220v Мултифункционален Професионални Нож Острилка 20w Нож Острат Машина 14 x 8.7 x6.5 cm Landsky Острилка. Пакет 1x нож острилка Моќ : 20watt,50 HZ
Електрични острилка произведува razor-остри ножеви во само неколку минути
Користи професионална одделение sapphirite острат тркала
Сечилото упатства автоматски се одржи нож во идеален агол
1-фаза систем sharpens, тогаш hones ножеви

За производот

Тип:
Ножеви
Број На Модел На:
Q2C0449
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
TEUMI
Функција:
Еко-Пријателски
Нож Тип:
острилка

Избор на клиент