Montessori Материјали Sensorial Возила Загатка со Копчиња Montessori Образовни Дрвени Играчки За Деца Рано Учење UD0364H
Новак - 30 %

Montessori Материјали Sensorial Возила Загатка со Копчиња Montessori Образовни Дрвени Играчки За Деца Рано Учење UD0364H

Достапно за нарачка
DEN 469.92
DEN 329.00
Достапност:


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Бренд : Umu
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Дрво
Големина на : 29.8*22.2* 0.5 cm
Возраст Опсег : 3+ години
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

За производот

Бренд Име:
MEROCO
Предупредување:
Не се проголта
Возраст Опсег:
2-4 Години
сертификација:
Кина уверение (3C)
Тема:
Транспорт
Број На Модел На:
A3001
Материјал:
Дрво
рано учење играчки:
montessori мозаик
играчки за деца:
детска играчка
Montessori играчки:
дрвена сложувалка
дрвена сложувалка:
Деца подарок
montessori sensorial:
едукативни играчки
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент