vilaxh Мастило Цевка Конектор за Mimaki JV33 JV5 CJV30 Мастило Амортизерите Заеднички Вентил Assy За растворувач/еко растворувач мастило
Новак - 12 %

vilaxh Мастило Цевка Конектор за Mimaki JV33 JV5 CJV30 Мастило Амортизерите Заеднички Вентил Assy За растворувач/еко растворувач

Достапно за нарачка
DEN 460.32
DEN 405.00
Достапност:


vilaxh Мастило Цевка Конектор за Mimaki JV33 JV5 CJV30 Мастило Амортизерите Заеднички Вентил Assy За растворувач/еко растворувач мастило
Пакетот Вклучува :
5 компјутери X заеднички Вентил Assy
Пакет Тип :
Боја Кутија

За производот

Број На Модел На:
Заеднички Вентил Assy
Напон:
220V
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
5pcs

Избор на клиент